Požár kontejneru s matracemi

Dne 27.12.2016 v 00:10 byl naší jednotce poplach. Jednalo se o požár popelnice/odpadu u prodejny JYSK. Naše jednotka vyjela na místo události technikou CAS 24 Praga. Po příjezdu na místo události Velitel zásahu oznámil, že se požár rozšířil na vedlejší kontejner, kde byli uskladněny matrace (cca 200ks), které se hořeli uvnitř kontejneru. Celý kontejner se musel vyklidit, aby nedošlo dále k šíření požáru. Byla použita i dýchací technika Pluto 4x, Saturn 3x, kterou naši nositelé vydýchali. V průběhu byli povolány ještě další jednotky a k tomu ještě naše CAS 32 TATRA 815, kvůli dodávce vody. Zpět na základně 3:00.

Číst 1589 krát

CO NÁS ČEKÁ

Žádné události

BUĎTE V KONTAKTU

 Chcete vidět víc? 

maxresdefault

 fcebook

POČASÍ V DĚČÍNĚ

PODPORUJEME

 

PŘIHLÁŠENÍ

JSDH Děčín III - Staré město | Magistrát města Děčín